INGYENES SZÁLLÍTÁS MÁR 16 990Ft-tól

Vissza

Jutavit C-vitamin 500mg rágótabletta narancs ízű 100x

CIKKSZÁM: 49465
Jutavit C-vitamin 500mg rágótabletta narancs ízű 100x

Jutavit C-vitamin 500mg rágótabletta narancs ízű 100x

CIKKSZÁM: 49465
Készleten Várható szállítás 1-4 munkanap
1 614Ft
16Ft / db

JutaVit C-vitamin 500 mg narancs ízű rágótabletta C-vitamint, D3-vitamint és csipkebogyó kivonatot tartalmazó étrend-kiegészítő készítmény édesítőszerekkel. Mesterséges színezék és aroma mentes.

A C-vitamin hozzájárul az immunrendszer és az idegrendszer normál működéséhez, a fáradtság és kifáradás csökkentéséhez, a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez, a normál kollagénképződéshez és ezen keresztül a csontozat, a porcok, a fogíny, a fogak és a bőr normál állapotának fenntartásához. A C-vitamin fokozza a vas felszívódását.
A D-vitamin hozzájárul az immunrendszer normál működéséhez, a kalcium és a foszfor normál felszívódásához/hasznosulásához, a vér normál kalciumszintjének fenntartásához. A D-vitamin szerepet játszik a sejtosztódásban.

Adagolás: Napi 1 vagy 2 rágótablettát elszopogatni vagy szétrágva lenyelni.

Tárolás: Szobahőmérsékleten, közvetlen napfénytől védve, lezárt dobozában, kisgyermekek elől elzárva tárolandó.

Figyelmeztetések: Az ajánlott napi fogyasztási mennyiséget ne lépje túl! Az étrend-kiegészítő fogyasztása nem helyettesíti a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet és az egészséges életmódot! Szorbit tartalma miatt nagyobb mennyiségű fogyasztása hashajtó hatású lehet! A termék fogyasztása magas vér-, illetve vizelet-kalciumszint esetén, illetve kalciumtartalmú vesekövek esetén nem ajánlott.

Írd meg a véleményed!